ГородянамЦ Н А ПЕкономіка та інвестиції Полтава туристична For the foreign visitorse-gov
Петиція Публічна інформація Документи Місто Міська влада Події міста Приймальня Всі розділи

її історична і духовна скарбниця —
місто, в якому хочеться жити.

Перемога, яку чекали всі

09.02.2009, 11:53

Фінальний свисток баскебольного матчу у вщент заповненому залі спортивного комплексу ВАТ «Завод медичного скла» глядачі зустрічали стоячи. І радіти було чому. МБК «Миколаїв» після тріумфальної гри проти «Донецька» в минулому турі прибув до Полтави, команда якої до звітного поєдинку не могла виграти шість матчів поспіль. І саме у грі з «корабелами» зуміла перервати свою безвиграшну серію, яка тягнеться з грудня, впевнено обігравши суперника з рахунком 91:75.

Стратегічний задум миколаївців не спрацював, а позиційний баскетбол полтавської команди вдався краще, ніж ставка «корабелів» на швидкі прориви. Програвши за підсумками дебютної чверті 2 пункти миколаївцям, у другій господарі відіграли відставання та вийшли вперед. Але рахунок 38:36 перед великою перервою означав лише, що головна боротьба точитиметься у другій половині матчу.

Третю десятихвилинку полтавчани також розпочали з атак, дві з яких результативно завершив Юріца Жужа. Однак Міхал Хлєбовицькі та Джарріус Джексон скоротили відставання гостей до мінімуму. У відповідь полтавчани здійснили ще один ривок, який забезпечив їм дев'ятиочкову перевагу вже до середини чверті. І знову «корабели» спромоглися розрив у рахунку ліквідувати: два поспіль 3-х очкових Джарріуса Джексона та Сергія Гладиря, котрий на додачу влучно реалізував всі три штрафні кидки після фолу Рікі Клемонса, повернули матчу інтригу. Але ще один 3-х очковий дуплет від полтавчан Клемонса та Казявічуса, а згодом і кидок Максима Івшина дозволили БК «Полтава» розпочати заключну чверть із гарним настроєм – за рахунку 66:55 на власну користь.

Заключну чверть господарі виграли 25:20, не дозволивши супернику жодного разу наблизитися до себе ближче, ніж на тринадцять пунктів. Полтавчани продемонстрували чудову реалізацію кидків, зокрема, штрафних, що в підсумку й принесло їм довгоочікувану перемогу.

По 15 балів «Полтаві» принесли Рікі Клемонс і Сауліус Казявічус. 13 очок і 4 підбирання в активі Максима Івшина. 12 пунктів і 8 підбирань записав на свій рахунок Юріца Жужа. Джейсон Уеллс, котрий цього вечора працював переважно під кільцем, здобув усього 6 очок, але зібрав 12 підбирань. 11 балів і 7 відскоків Аурімаса Кежі також допомогли команді.

Журналістам до відома

19.11.2019, 14:34.  20. 11. 2019, 10: 00 - засідання виконавчого комітету ПМР Більше інформації

13.11.2019, 15:30.  14. 11. 2019, 09: 00 - демонтаж тимчасової споруди, встановленої без відповідних дозвільних документів Докладніше

12.11.2019, 15:28.  13. 11. 2019, 10: 00 - засідання виконавчого комітету ПМР Докладніше

07.11.2019, 11:20.  08. 11. 2019, 10: 00 - презентація навчальної програми «Підвищення рівня віртуалізованої зайнятості та стимулювання фрілансу серед незахищених верств начелення м. Полтава» Читати далі