Календар оновлень:

Події міста:23.09.2020, 18:00
Документи:23.09.2020, 17:46
Заяви прес-служби:23.09.2020, 16:28
Полтавцям до відома:23.09.2020, 09:09
Відеоблог:09.04.2019, 16:04
 
Останнє оновлення: 23.09.2020, 18:00
ГородянамЦ Н А ПЕкономіка та інвестиції Полтава туристична For the foreign visitorse-gov СЕД Megapolis
Петиція Публічна інформація Документи Місто Міська влада Події міста Приймальня Всі розділи
Полтава

Офіційний сайт Полтавської міської ради
та виконавчого комітету

Полтава — перлина України,
її історична і духовна скарбниця —
місто, в якому хочеться жити.

Нагадуємо! У Полтаві оголошено онлайн конкурс дитячих малюнків «Найкраще місто на землі – це моя Полтава!»

15.09.2020, 13:20

Кожен наш день насичений клопотами та випробуваннями, а слово «карантин» зовсім не додає настрою. Та ми, полтавці, вміємо долати перепони і радіти життю! Вже скоро усі ми будемо святкувати улюблене свято і маленьких, і дорослих мешканців Полтави – День міста! І саме від нас з вами залежить, яким буде цей день народження рідного міста!

Тож, налаштовуємося на позитив, надихаємося красою рідної Полтави і готуємо для рідного міста подарунки! І одним з таких незвичайних подарунків стане онлайн – конкурс дитячих малюнків «Найкраще місто на землі – це моя Полтава!» з нагоди відзначення 77-ї річниці вигнання нацистів з м. Полтава та Дня міста, який організовує Полтавський міський центр соціальних служб для сімї, дітей та молоді.

Щоб стати учасником конкурсу необхідно:

· намалювати малюнок розміром А- 4 або А- 3, на якому зображена рідна Полтава (допускається традиційна на нетрадиційна техніка малювання);

· сфотографуватися із своїм малюнком;

· надіслати 1 фото - творчої роботи, 1 фото - автор зі своєю творчою роботою до 21 вересня на електронну адресу Полтавського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді: E-mail: polmcsssdm@ukr.net або повідомленням на нашій сторінці в мережі Фейсбук: https://www.facebook.com/pmcsssdm/. Телефони для довідок: 56-25-13, моб. 050 441 9919

· Обов'язково вкажіть прізвище та ім'я учасника конкурсу, назву творчої роботи, контактний телефон дорослого (мама або тато, або законний представник) для зв'язку.

Кращі роботи учасників онлайн –конкурсу малюнків «Найкраще місто на землі – це моя Полтава!» ми покажемо у соцмережі Фейсбук з 14 по 23 вересня! А переможців чекають подарунки!

Інші новини за цей день:

У Полтаві нагородили переможців конкурсу «Моя незалежна Україна!» —16:49
#Полтава_SPORT_марафон: численні здобутки та нові перемоги містян —16:35
Вперше Парад «Полтава Вишивана» буде проходити в новому форматі! —14:55
У Полтавській гімназії № 17 відкрили новий спортивний майданчик —14:05
ПЕРЕЛІК адрес житлових будинків, визначених для санітарної обробки на сьогодні, 15 вересня —13:49
Чергові досягнення полтавських гімнасток —12:17
У Полтаві продовжують демонтувати незаконно встановлені тимчасові споруди —11:35
Полтавська міська рада запрошує! —11:13
Запрошуємо до участі в онлайн-флешмобі «Квітни, моя Полтаво!» —10:07
Оперативна інформація про поширення коронавірусу у Полтаві станом на 15 вересня —09:02

Журналістам до відома

23.09.2020, 16:28.  Перелік заходів на 24. 09. 2020 Докладніше

22.09.2020, 13:37.  Перелік заходів на 23. 09. 2020 Подробиці

18.09.2020, 11:52.  Перелік заходів до Дня міста (18–23 вересня) Читати далі

17.09.2020, 10:23.  17. 09. 2020, 14: 00 - засідання робочої групи з реалізації програми «Міста, вільні від домашнього насильства» (ПМР, к. 223) Більше інформації

Інша інформація

 

До вашого відома

Ви можете отримувати оперативну інформацію з сайту Полтавської міської ради за допомогою RSS-каналу.

23.09.2020, 18:00