Календар оновлень:

Документи:Сьогодні, 11:11
Події міста:Сьогодні, 08:06
Полтавцям до відома:02.04.2020, 12:53
Заяви прес-служби:12.03.2020, 11:59
Відеоблог:09.04.2019, 16:04
 
Останнє оновлення: 03.04.2020, 11:11
ГородянамЦ Н А ПЕкономіка та інвестиції Полтава туристична For the foreign visitorse-gov
Петиція Публічна інформація Документи Місто Міська влада Події міста Приймальня Всі розділи
Полтава

Офіційний сайт Полтавської міської ради
та виконавчого комітету

Полтава — перлина України,
її історична і духовна скарбниця —
місто, в якому хочеться жити.

Із засідання медичної ради

05.02.2014, 13:49

У дитячій міській клінічній лікарні відбулося засідання медичної ради, на якій було підбито підсумки роботи галузі охорони здоров’я міста за 2013 рік та окреслено заходи з реалізації завдань Президента України щодо забезпечення доступності медичної допомоги та медичного обслуговування населення.

Заступник міського голови Світлана Порохня у своєму вітальному слові зазначила, що в галузі охорони здоров’я міста працює понад чотири тисячі осіб, з них майже тисяча лікарів та понад півтори тисячі середніх медичних працівників. Ті завдання, що вирішує галузь, є значимими та безумовно заслуговують не тільки на увагу, але і на всебічну підтримку.

За словами заступника міського голови, з січня 2013 року галузь охорони здоров’я міста розпочала свою діяльність у новому форматі, а саме: міська станція швидкої медичної допомоги стала обласним закладом – Центром екстреної медицини та медицини катастроф. Натомість було створено три нові комунальні установи – Центри первинної медико-санітарної допомоги.

Підспір’ям в реалізації поставлених завдань галузі стало і прийняття у 2013 році депутатами міської ради двох галузевих програм: «Підтримки медичних працівників центрів первинної медико-санітарної допомоги м. Полтави на 2013 рік» та «Міської програми протидії захворюванню на туберкульоз на 2013-2016 роки».

Також у минулому році міською владою було виділено понад 2 мільйони гривень на проведення в лікувальних закладах міста усіх видів ремонтних робіт. Половина цих коштів виділена новоствореним Центрам первинної медико-санітарної допомоги, де завершені основні обсяги ремонтних робіт. Також здійснено капітальний ремонт травматологічного відділення 1-ї міської клінічної лікарні, проведено ремонт покрівель лікарень, ремонт ліфтів міського пологового будинку.

На придбання новітнього медичного обладнання виділено 1 мільйон 700 тисяч гривень.

У 2013 році вперше до міського бюджету галузі охорони здоров'я залучені додаткові кошти у вигляді міжбюджетних трансфертів з інших адміністративно-територіальних одиниць. Відтепер в рамках цих заходів жінки з Машівського і Диканського районів отримують висококваліфіковану допомогу у міському клінічному пологовому будинку.

Полтава стала одним з перших міст у державі, де запроваджено новітні комп’ютерні технології у галузі охорони здоров’я. Зокрема, створено комп’ютерні мережі та електронний документообіг; запроваджені електронна картка пацієнта та електронний рецепт. Але, на жаль, не всі лікувальні заклади долучилися до цього. Цю роботу необхідно буде продовжувати і в 2014 році, значно розширивши географію застосування електронних технологій, переконані в управлінні охорони здоров’я. Цьому сприятиме прийнятий міський бюджет, в якому на комп’ютеризацію закладів охорони здоров'я передбачено вдвічі більше видатків порівняно з минулим роком.

У цілому бюджет чотирнадцятого року краще попереднього, і зокрема, його соціальна складова.

Так, майже на третину збільшилося фінансування пільгових медикаментів та зубопротезування для найбільш незахищених верств населення. При цьому збережено рівень фінансування на інші не менш важливі статті бюджету.

Міська влада і в подальшому по мірі виконання міського бюджету приділятиме значну увагу саме розвитку медичної галузі. Так, прийнято рішення про виділення коштів для здійснення капітальних видатків на суму більше 5 млн. грн., а саме заплановано придбати обладнання на 2 млн. грн. та провести капітальні ремонтні роботи на 3 млн. грн.

Головною задачею для присутніх, наголосила Світлана Порохня, є забезпечення належного рівня надання медичної допомоги мешканцям міста. Вона висловила впевненість у тому, що ті досягнення, які мали місце у минулому році, стануть хорошим підґрунтям для подальшого виконання планів та завдань на поточний рік.

Також на конференції кращим працівникам галузі було вручено відзнаки міської громади.

Журналістам до відома

12.03.2020, 11:59.  Перелік заходів на 13. 03. 2020 Читати далі

11.03.2020, 14:08.  16. 00  — позачергове засідання виконкому щодо виконання протиепідемічних заходів затверджених Кабміном (Полтавська міська рада, к. 222) Читати далі

10.03.2020, 13:31.  Перелік заходів на 11. 03. 2020 Читати далі

06.03.2020, 11:32.  Перелік заходів на 10. 03. 2020 Більше інформації

Інша інформація

 

До вашого відома

Ви можете отримувати оперативну інформацію з сайту Полтавської міської ради за допомогою RSS-каналу.