Календар оновлень:

Документи:Сьогодні, 13:57
Події міста:Сьогодні, 13:08
Полтавцям до відома:Сьогодні, 12:53
Заяви прес-служби:12.03.2020, 11:59
Відеоблог:09.04.2019, 16:04
 
Останнє оновлення: 03.04.2020, 13:57
ГородянамЦ Н А ПЕкономіка та інвестиції Полтава туристична For the foreign visitorse-gov
Петиція Публічна інформація Документи Місто Міська влада Події міста Приймальня Всі розділи
Полтава

Офіційний сайт Полтавської міської ради
та виконавчого комітету

Полтава — перлина України,
її історична і духовна скарбниця —
місто, в якому хочеться жити.

Студенти архітектурного факультету Полтавського національного технічного університету захистили свої дипломні проекти

23.06.2017, 14:19

22 червня у приміщенні КО «Інститут розвитку міста» відбувся захист дипломних проектів випускників архітектурного факультету Полтавського національного технічного університету ім. Юрія Кондратюка за спеціальностю «Містобудування».

- Відповідно до протоколу про співробітництво між GIZ та Полтавською міською радою, в рамках реалізації проекту «Інтегрований розвиток міст в Україні», передбачається як розробка пілотних проектів містобудівного розвитку так і імплементація освітніх модулів у навчальні плани підготовки студентів у вищих навчальних закладах, - зауважив директор КО «Інститут розвитку міста» Юрій Левченко, відкриваючи роботу Державної екзаменаційної комісії по захисту дипломних проектів випускників-архітекторів.

На розсуд комісії були представлені дипломні наступні проекти:

- Наталії Баранник на тему «Урбаністичне формування міських прирічкових територій, на прикладі р. Ворскла в м. Полтава» (керівник доц. Савченко О.О.).;

- Дмитра Гузіка на тему «Прийоми екологізації житлових кварталів у м. Полтава» (керівник доц. Зауральська А.В.);

- Євгенія Носуля на тему «Прийоми формування рекреаційно-туристичних комплексів на прикладі м. Полтава» (керівник проф.. Ніколаєнко В.А.);

- Олександра Подхватіліна на тему «Прийоми реконструкції прирічкової території р. Ворскла з розробкою спортивно-розважального центру у м. Полтава» (керівник доц. Савченко О.О.).

Доктор архітектури, завідуюча кафедрою Харківського Національного університету міського господарства ім. О.М. Бекетова, м. Харків професор Ірина Древаль під час розгляду студентських дипломних підкреслила, що в роботах надзвичайно важливими є наукова та практична цінність розроблених студентами проектних пропозицій.

У роботі ДЕКу також взяв участь начальник управління з питань містобудування та архітектури виконавчого комітету Полтавської міської ради, головний архітектор міста Полтава Микола Шевельов. Він зауважив, що серед пропозицій випускників-архітекторів є цікаві проектні рішення, які можуть використовуватись у практичних роботах по містобудівному розвитку міста.

У процесі розгляду дипломних проектів відбулась творча дискусія, у якій взяв участь доктор архітектури, професор Вадім Вадімов (КО «Інститут розвитку міста»). Він підкреслив, що творчу співпрацю між Національним технічним університетом імені Юрія Кондратюка та КО «Інститут розвитку міста» Полтавської міської ради потрібно розвивати. Відтак, керівництву профільних кафедр університету та студентам архітектурного факультету запропонували брати участь у заходах, що передбачені проектом GIZ «Інтегрований розвиток міст України» у Полтаві. Зокрема, у «Майстерні міста» що відбудеться у вересні 2017 року.

Дипломанти отримали високі оцінки за свої роботи та звання магістрів зі спеціальності 8.0610202 «Містобудування».

Журналістам до відома

12.03.2020, 11:59.  Перелік заходів на 13. 03. 2020 Більше інформації

11.03.2020, 14:08.  16. 00  — позачергове засідання виконкому щодо виконання протиепідемічних заходів затверджених Кабміном (Полтавська міська рада, к. 222) Подробиці

10.03.2020, 13:31.  Перелік заходів на 11. 03. 2020 Подробиці

06.03.2020, 11:32.  Перелік заходів на 10. 03. 2020 Докладніше

Інша інформація

 

До вашого відома

Ви можете отримувати оперативну інформацію з сайту Полтавської міської ради за допомогою RSS-каналу.