Календар оновлень:

Події міста:23.09.2020, 18:00
Документи:23.09.2020, 17:46
Заяви прес-служби:23.09.2020, 16:28
Полтавцям до відома:23.09.2020, 09:09
Відеоблог:09.04.2019, 16:04
 
Останнє оновлення: 23.09.2020, 18:00
ГородянамЦ Н А ПЕкономіка та інвестиції Полтава туристична For the foreign visitorse-gov СЕД Megapolis
Петиція Публічна інформація Документи Місто Міська влада Події міста Приймальня Всі розділи
Полтава

Офіційний сайт Полтавської міської ради
та виконавчого комітету

Полтава — перлина України,
її історична і духовна скарбниця —
місто, в якому хочеться жити.

Полтавський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді запрошує творчих людей з інвалідністю взяти участь в онлайн - виставці «Мене на творчість надихає моя Полтава!»

14.09.2020, 15:35

День народження рідного міста – це особлива подія. Кожен полтавець від малечі до сивочолих мешканців радо чекають це свято. Вже незабаром День міста, і саме час готуватися!

Тож, Полтавський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді запрошує творчих людей з інвалідністю долучитися до вітань та взяти участь в онлайн – виставці мистецьких робіт «Мене на творчість надихає моя Полтава!» з нагоди відзначення 77-ї річниці вигнання нацистів з м. Полтава та Дня міста.

Долучитися до творчої роботи можуть і діти, і дорослі! Ми чекаємо від вас фото:

· малюнків (традиційна на нетрадиційна техніка малювання);

· творчих робіт з паперу та картону;

· творчих робіт з природного матеріалу;

· творчих робіт з пластику, пластиліну, дерева, металу;

· творчих робіт з тканини, бісеру, а також інших поробок якими ви готові вразити Полтавську спільноту!

Свої витвори мистецтва необхідно сфотографувати (1 фото - творчої роботи, 1 фото – автор зі своєю творчою роботою) та переслати до 21 вересня на електронну адресу Полтавського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді: E-mail: polmcsssdm@ukr.net або повідомленням на нашій сторінці в мережі Фейсбук: https://www.facebook.com/pmcsssdm/. Телефони для довідок: 56-25-13, моб. 050 441 9919

Обов’язково вкажіть своє прізвище та ім’я, контактний телефон для зв’язку. Роботи учасників онлайн – виставки мистецьких робіт «Мене на творчість надихає, моя Полтава!» з нагоди відзначення 77-ї річниці вигнання нацистів з м. Полтава та Дня міста будуть демонструватися з 14 по 23 вересня на нашій сторінці в мережі Фейсбук!

Усі учасники онлайн – виставки отримають подарунок!

Інші новини за цей день:

Нагадуємо! Полтавців запрошують взяти участь у онлайн-фотопараді «Полтава вишивана» —15:09
ПЕРЕЛІК адрес житлових будинків, визначених для дезінфекції на сьогодні, 14 вересня —13:03
#Полтава_SPORT_марафон: результати тенісного турніру —12:00
Полтавцям розповіли про важливі теми екології нашого міста —10:55
#Полтава_SPORT_марафон об’єднує всіх любителів спорту! —09:46
Оперативна інформація про поширення коронавірусу у Полтаві станом на 14 вересня —09:04
За минулий тиждень у Полтаві народилось 86 дітей —08:11

Журналістам до відома

23.09.2020, 16:28.  Перелік заходів на 24. 09. 2020 Докладніше

22.09.2020, 13:37.  Перелік заходів на 23. 09. 2020 Більше інформації

18.09.2020, 11:52.  Перелік заходів до Дня міста (18–23 вересня) Подробиці

17.09.2020, 10:23.  17. 09. 2020, 14: 00 - засідання робочої групи з реалізації програми «Міста, вільні від домашнього насильства» (ПМР, к. 223) Читати далі

Інша інформація

 

До вашого відома

Ви можете отримувати оперативну інформацію з сайту Полтавської міської ради за допомогою RSS-каналу.

23.09.2020, 18:00