Календар оновлень:

Події міста:23.09.2020, 18:00
Документи:23.09.2020, 17:46
Заяви прес-служби:23.09.2020, 16:28
Полтавцям до відома:23.09.2020, 09:09
Відеоблог:09.04.2019, 16:04
 
Останнє оновлення: 23.09.2020, 18:00
ГородянамЦ Н А ПЕкономіка та інвестиції Полтава туристична For the foreign visitorse-gov СЕД Megapolis
Петиція Публічна інформація Документи Місто Міська влада Події міста Приймальня Всі розділи
Полтава

Офіційний сайт Полтавської міської ради
та виконавчого комітету

Полтава — перлина України,
її історична і духовна скарбниця —
місто, в якому хочеться жити.

Чергові досягнення полтавських гімнасток

15.09.2020, 12:17

З 8 по 11 вересня в Києві проходив Всеукраїнський турнір з художньої гімнастики "Кубок Дерюгіної 2020". У рамках цих змагань також відбувся Міжнародний дитячий турнір з художньої гімнастики.

Вихованка КЗ"ПДЮСШ №4" Городниченко Валерія 2010 р.н. виборола 3 місце у вправах зі стрічкою.

Також вихованка КЗ "ПДЮСШ №4" Діана Довганюк 2005 р.н., яка виступала за програмою КМС в вправах з булавами посіла четверте місце на турнірі.

Вітаємо спортсменок та їх тренера - Круглікову Наталю Леонідівну.

Фото та інформація надані Департаментом культури, молоді та спорту

Інші новини за цей день:

У Полтаві нагородили переможців конкурсу «Моя незалежна Україна!» —16:49
#Полтава_SPORT_марафон: численні здобутки та нові перемоги містян —16:35
Вперше Парад «Полтава Вишивана» буде проходити в новому форматі! —14:55
У Полтавській гімназії № 17 відкрили новий спортивний майданчик —14:05
ПЕРЕЛІК адрес житлових будинків, визначених для санітарної обробки на сьогодні, 15 вересня —13:49
Нагадуємо! У Полтаві оголошено онлайн конкурс дитячих малюнків «Найкраще місто на землі — це моя Полтава!» —13:20
У Полтаві продовжують демонтувати незаконно встановлені тимчасові споруди —11:35
Полтавська міська рада запрошує! —11:13
Запрошуємо до участі в онлайн-флешмобі «Квітни, моя Полтаво!» —10:07
Оперативна інформація про поширення коронавірусу у Полтаві станом на 15 вересня —09:02

Журналістам до відома

23.09.2020, 16:28.  Перелік заходів на 24. 09. 2020 Більше інформації

22.09.2020, 13:37.  Перелік заходів на 23. 09. 2020 Більше інформації

18.09.2020, 11:52.  Перелік заходів до Дня міста (18–23 вересня) Докладніше

17.09.2020, 10:23.  17. 09. 2020, 14: 00 - засідання робочої групи з реалізації програми «Міста, вільні від домашнього насильства» (ПМР, к. 223) Читати далі

Інша інформація

 

До вашого відома

Ви можете отримувати оперативну інформацію з сайту Полтавської міської ради за допомогою RSS-каналу.

23.09.2020, 18:00