Календар оновлень:

Документи:Сьогодні, 17:04
Події міста:Сьогодні, 15:17
Заяви прес-служби:Сьогодні, 13:16
Полтавцям до відома:15.03.2019, 12:01
Відеоблог:15.03.2019, 08:13
 
Останнє оновлення: 18.03.2019, 17:04
ГородянамЦ Н А ПІнвестиції Полтава туристична For the foreign visitorse-gov
Петиція Публічна інформація Документи Місто Міська влада Події міста Приймальня Всі розділи
Полтава

Офіційний сайт Полтавської міської ради
та виконавчого комітету

Полтава — перлина України,
її історична і духовна скарбниця —
місто, в якому хочеться жити.

Полтавцям презентували проект детального плану території кварталу у Затуринському промвузлі

12.06.2018, 13:32

Незабаром на території Затуринського промислового вузла може з’явитися перша у Полтаві теплоелектростанція на біопаливі. Фахівцями уже розроблена містобудівна документація, яку вони 12 червня презентували на розсуд громадськості в приміщенні конференц-залу ТРЦ «Київ».

Презентація відбулася за участі замовника – управління капітального будівництва Полтавського міськвиконкому, представників управління з питань містобудування та архітектури, інспекції по контролю за благоустроєм, екологічним та санітарним станом міста.

Представив мешканцям детальний план території його розробник директор компанії «ТАМ Урбаністика» Дмитро Вадімов.

– На сьогоднішній день в світі є стратегія розвитку альтернативних джерел енергії. Тому, переймаючи закордонний та вітчизняний досвід, подібний проект прагнемо реалізувати і у нашому місті. Теплоелектростанцію на біопаливі плануємо звести на території турбомеханічного заводу, що знаходиться у Затуринському промвузлі, використовуючи вже як готові приміщення, так і будуючи нові.

Так, відповідно до проекту детального плану території, теплоелектростанція включатиме комплекс будівель: пожежні резервуари, адміністративний корпус, відкриті склади та склади змішаного топлива, насосні станції, котельні, устаткування для подрібнення соломи та деревини, блок градирень, стоянки для легкового автотранспорту та інші. Загальна площа проектованої території складає близько 20 гектарів.

Начальник управління містобудування та архітектури Микола Шевельов зазначив, що проект зараз проходить громадське обговорення.

– Проект даного детального плану території розробляється за рішенням сесії Полтавської міської ради і буде затверджений відповідним рішенням сесії Полтавської міської ради. Зараз дійсно відбувається інформаційний захід в рамках розгляду даного детального плану, тобто ознайомлення територіальної громади з проектом і містобудівною документацією.

Під час презентації, усі присутні мали можливість задати питання та внести пропозиції стосовно проекту детального плану.

До 29 червня проект експонується в приміщенні Полтавської міської ради та розміщений на сайті міської ради. До цього терміну у к.125 Полтавського міськвиконкому (вул. Соборності, 36) приймаються усі пропозиції щодо проекту. Подавати свої ідеї мають право наступні категорії населення: повнолітні, дієздатні фізичні особи, що проживають на території щодо якої розроблено детальний план; юридичні особи, об'єкти нерухомого майна, які розташовані на території щодо якого розроблявся детальний план; власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території ділянок щодо якої розроблений детальний план; представники ОСН, діяльність яких поширюється на відповідну територію; народні депутати України та депутати місцевих рад.

Журналістам до відома

Сьогодні, 13:16.  19. 03. 2019 - засідання міждисциплінарної робочої групи Концепції інтегрованого розвитку міста «Полтава 2030» Більше інформації

Сьогодні, 09:22.  19. 03. 2019 - презентація соціологічного дослідження щодо оцінки можливості інтеграції вразливих груп населення задля створення безпечного середовища у місті Полтава. Подробиці

15.03.2019, 14:35.  18. 03. 2019 - апаратна нарада Більше інформації

14.03.2019, 13:59.  Прес-конференція Молодіжний проект «Програма молодіжного стажування в органах місцевого самоврядування міста Полтава» Докладніше

Інша інформація

 

До вашого відома

Ви можете отримувати оперативну інформацію з сайту Полтавської міської ради за допомогою RSS-каналу.