Календар оновлень:

Події міста:Сьогодні, 16:45
Документи:Сьогодні, 16:22
Полтавцям до відома:Сьогодні, 10:00
Заяви прес-служби:18.09.2020, 11:52
Відеоблог:09.04.2019, 16:04
 
Останнє оновлення: 21.09.2020, 16:45
ГородянамЦ Н А ПЕкономіка та інвестиції Полтава туристична For the foreign visitorse-gov СЕД Megapolis
Петиція Публічна інформація Документи Місто Міська влада Події міста Приймальня Всі розділи
Полтава

Офіційний сайт Полтавської міської ради
та виконавчого комітету

Полтава — перлина України,
її історична і духовна скарбниця —
місто, в якому хочеться жити.

Андрій Матковський заявив, що буде «закручувати» в Полтаві гайки» і спростував чутки

26.03.2010, 15:00

Черговий прямий ефір на телестудії «Місто» в програмі «Мерія на зв’язку» був, як завжди, багатим на дзвінки полтавців.

Про «закручування гайок»

Відносно боротьби з вживанням молоддю та підлітками алкогольних напоїв у в парках і скверах він сказав, що його це питання дуже хвилює і подібних неподобств він терпіти не буде. Він буде «закручувати гайки», застосовуючи усі методи впливу, у тому числі спираючись на зміни у чинному законодавстві. Залучать правоохоронців, козаків, громадськість. Одна з проблем – розгалужена мережа закладів нічної торгівлі, і її треба ліквідувати. «Для молоді в Полтаві нині достатньо альтернативних варіантів здорового дозвілля», - сказав мер.

Про спростування чуток

Він спростував чутки про перехід в іншу партійну структури, бо з обранням міським головою в жодній з партій не перебуває і в іншу не записувався. На його думку лише безпартійний міський голова може бути потужною об’єднуючою силою на благо міської громади. Він не поважає тих, хто заради особистих інтересів та кон’юктури безкінечно змінює політичні прапори.

Про ставлення до нового губернатора

На момент прямого ефіру міський голова «точно не знав, хто стане новим губернатором», але сказав, що «точно знає, хто новим губернатором не буде».Він висловив переконання, що при новому губернаторі буде менше політичної тріскотні, а будуть лише добрі справи на благо міста й громади. Тому будь - яка кандидатура з тих двох, які обговорюються нині в ЗМІ та Інтернеті, його задовольнить.

Про гречку й політику

Щодо припинення роздачі продовольчих пайків пенсіонерам одним з підприємців, то, на думку міського голови, це ще одне свідчення його акції як складової підготовки до наступних виборів до органів міської влади та прихованого підкупу виборців. Втім, і кіло гречки для пенсіонера підспір’я. Однак, на думку А.Матковського, воно не посприяє підкупу виборців, кожен з них високо цінує свій голос і має конституційне право вільно обирати тих, кого вважає за потрібне.. А якщо вже акція розпочата, то мер закликав відомого підприємця її продовжити. Депутатський корпус готовий гідно відзначити добру справу.

Про «швейцарський годинник» на транспорті

Від полтавців знову пішли скарги на роботу транспорту. Одна з причин на думку міського голови - в організації і контролі. Недопрацьовують перевізники і профільний відділ міськвиконкому. Він готовий міняти перевізників, аж до залучення з інших міст, зробити кадрову перетрубацію в транспортному відділі міськвиконкомі аби транспорт працював, як швейцарський годинник.

Про ремонт доріг

Міський голова вважає, що дороги жахливі. Справжня зима: сніг, перепади температур, дощі суттєво вплинули на стан доріг, які до того ж десятки років не ремонтувалися. Такі дороги не тільки в Полтаві, а й в інших містах. Навіть по трасі державного значення неможливо дібратися до Києва чи Харкова.

Незважаючи на те, що бюджету немає, а фінансування можливе лише в межах «однієї дванадцятої», влада підготовилася до ремонту міських шляхів. В передпусковому стані реконструйований комунальний асфальтобетонний завод (вартість реконструкції майже півмільйона гривень), проведений конкурс на виконання ремонтних робіт (його виграло полтавське підприємство), визначений список доріг для першочергового ремонту. Як тільки настане необхідний температурний режим дороги будуть ремонтувати. Контроль за якістю асфальту і ремонту забезпечать.

До уваги відвідувачів сайту! Більш детально про сказане міським головою у відеоблогах.

Інші новини за цей день:

Міська влада поважає християнські традиції —13:54
Уроки першої Конституції —13:17
Розпочався двомісячник чистоти і благоустрою. На вулицях працює ШЕД —12:48
Вода у Ворсклі підіймається —12:20
Мистецтво карикатури — не сміятися над війною, а примусити замислитись —12:05
До підготовки проекту Програми розвитку підприємництва —11:32
Відмічається зростаючий інтересу молодих людей до призову —10:40
Вибороли почесне друге місце —10:20

Журналістам до відома

18.09.2020, 11:52.  Перелік заходів до Дня міста (18–23 вересня) Більше інформації

17.09.2020, 10:23.  17. 09. 2020, 14: 00 - засідання робочої групи з реалізації програми «Міста, вільні від домашнього насильства» (ПМР, к. 223) Більше інформації

15.09.2020, 15:52.  Перелік заходів на 16. 09. 2020 Більше інформації

14.09.2020, 15:06.  Перелік заходів на 15. 09. 2020 Більше інформації

Інша інформація

 

До вашого відома

Ви можете отримувати оперативну інформацію з сайту Полтавської міської ради за допомогою RSS-каналу.

21.09.2020, 16:45