Календар оновлень:

Події міста:21.09.2017, 15:35
Документи:21.09.2017, 15:21
Відеоблог:20.09.2017, 13:58
Полтавцям до відома:19.09.2017, 09:43
Заяви прес-служби:18.09.2017, 10:24
 
Останнє оновлення: 21.09.2017, 15:35
ГородянамЦ Н А ПІнвестиції Полтава туристична For the foreign visitorse-gov
Петиція Публічна інформація Документи Місто Міська влада Події міста Приймальня Всі розділи
Полтава

Офіційний сайт Полтавської міської ради
та виконавчого комітету

Полтава — перлина України,
її історична і духовна скарбниця —
місто, в якому хочеться жити.

Події міста

Події за 13.09.2017

Із засідання комісії з питань містобудування, архітектури, розвитку міського господарства, транспорту, розвитку підприємницької діяльності, розвитку міста, інвестицій, туризму

13 вересня відбулося засідання постійної депутатської комісії з питань містобудування, архітектури, розвитку міського господарства, транспорту, розвитку підприємницької діяльності, розвитку міста, інвестицій, туризму. Провів комісію її голова Олег Бєлоножко.

На порядку денному - розгляд поточних та планових питань. Так, під час комісії розглянули звернення полтавців, депутатські звернення та петиції, що набрали необхідну кількість голосів для їхнього розгляду.

Зокрема, розглянули петицію № 192 “Про визначення місця та надання дозволу на встановлення меморіалу пам'яті Кузьми Скрябіна (Андрія Кузьменка)”. Начальник управління містобудування та архітектури Микола Шевельов зазначив, що, враховуючи те, що у тексті зверненні була відсутня конкретизація типу виконання робіт та місця розташування меморіалу, надати конкретні рекомендації та пропозиції управління не має змоги. Проте, усі присутні погодилися, що пропозиція встановлення меморіалу Андрієві Кузьменку варта реалізації. Відтак, члени депутатської комісії одноголосно підтримали пропозицію надати доручення управлінню містобудування та архітектури та управлінню культури зв'язатися з автором петиції, обговорити питання, що стосуються встановлення меморіалу Кузьмі Скрябіну та підготувати відповідний...

13.09.2017, 17:29

8 мільйонів гривень спрямовано на капітальний ремонт харчоблоків у 7 закладах освіти міста

Під час літніх канікул у закладах освіти проводились капітальні та поточні ремонтні роботи. Оновлення зазнали не тільки класні кімнати, але й приміщення, у яких для дітей готують обіди. За кошти міського бюджету в семи дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах провели ремонтні роботи та закупили сучасне обладнання.

13 вересня міський голова Олександр Мамай відвідав з робочим візитом дошкільний навчальний заклад № 83 та загальноосвітню школу № 8, щоби оглянути відремонтовані харчоблоки та поспілкуватися з педагогічними колективами обох закладів.

Дитячий садок № 83 діє з 70-х років минулого століття. Капітальний ремонт харчоблоку тут проводився вперше. На його виконання з міського бюджету було спрямовано понад 1 мільйон гривень.

- Звичайно, тут проводились косметичні ремонти. Але закладу уже більше 40 років, тож капітальний ремонт був просто необхідний. Окрім оновленого ...

13.09.2017, 15:33

10 службових квартир, 47 комплектів спецодягу, відзнаки та нагороди отримали рятувальники напередодні професійного свята

Щорічно, 17 вересня, в Україні вітають із професійним святом рятівників. З нагоди відзначення Дня рятувальника, 13 вересня, у головному управлінні МНС України в Полтавській області відбулись урочистості.

Привітав присутніх зі святом міський голова Олександр Мамай:

— Професія рятівника — небезпечна. Присвятити своє життя цій справі можуть тільки сміливі, самовіддані, рішучі. Ви виконуєте почесну місію — рятуєте людей, не жалкуючи при цьому себе. Щиросердно дякую вам за працю, за ваші подвиги, героїзм. Бажаю вам міцного здоров'я та сил. Нехай Господь допомагає у вашій нелегкій справі. Миру та злагоди! З прийдешнім професійним святом!

За самовіддане виконання службових обов'язків, високий професіоналізм та відвагу при ліквідації надзвичайних ситуацій і подій найкращим працівникам обласного управління МНС міський голова вручив подяки та почесні грамоти у тому числі й з врученням нагрудних знаків.

Окрім того, в урочистій атмосфері 10-ти працівникам ДСНС міста Полтави Олександр Мамай вручив сертифікати на отримання службового житла...

13.09.2017, 15:12

Із засідання постійної комісії з питань розвитку культури, освіти, фізкультури, спорту та молодіжної політики, підтримки ветеранів війни та учасників АТО, соціального захисту населення, охорони здоров’я, материнства і дитинства

Сьогодні, 13 вересня, відбулось засідання постійної комісії з питань розвитку культури, освіти, фізкультури, спорту та молодіжної політики, підтримки ветеранів війни та учасників АТО, соціального захисту населення, охорони здоров'я, материнства і дитинства, яку провів її голова, депутат Полтавської міської ради Олександр Кудацький.

Під час засідання депутати розглянули поточні та планові питання, а також проекти рішення дванадцятої сесії Полтавської міської ради сьомого скликання.

Так, депутати розглянули проекти рішень міської ради щодо внесення змін до окремих міських програм. Зокрема, програми розвитку освітньої галузі міста Полтава, цільової соціальної програми розвитку фізичної культури і спорту, програми...

13.09.2017, 12:30

Запрошуємо на фестиваль «Майстерня міста» у Полтаві!

Моя Полтава – моє майбутнє!

З 14 по 17 вересня – фестиваль «Майстерня міста» у Полтаві!

4 дні !

44 заходи!

Майстер-класи та форуми, квести та екскурсії, воркшопи, публічні обговорення, вечірні концерти для молоді.

Офіційне відкриття "Майстерні міста" відбудеться 14 вересня о 10:30 на Театральній площі. А в неділю 17 вересня відбудеться розіграш призів серед учасників дослідження мобільності «Модалайзер».

Майстерня міста – фестиваль про місто і його суспільство!

Будь активним! Приходь!

13.09.2017, 08:24

Журналістам до відома

18.09.2017, 10:24.  20. 09. 2017, 11. 00 - відкриття рекламно-туристичного маршруту за допомогою QR-кодів «Час лікує рани» та урочисте нагородження учасників міського конкурсу «Туристичними стежками Полтави» Більше інформації

12.09.2017, 09:06.  15. 09. 2017 - дванадцята сесія Полтавської міської ради сьомого скликання Докладніше

05.09.2017, 11:51.  Центр юридичної освіти «Знай свої права» запрошує на безкоштовне навчання з правової освіти! Більше інформації

17.08.2017, 15:11.  Основні заходи з нагоди 26-ї річниці незалежності України 24 серпня Більше інформації

Інша інформація

 

До вашого відома

Ви можете отримувати оперативну інформацію з сайту Полтавської міської ради за допомогою RSS-каналу.