Календар оновлень:

Події міста:Сьогодні, 10:00
Документи:Сьогодні, 09:09
Полтавцям до відома:25.05.2020, 16:16
Заяви прес-служби:12.03.2020, 11:59
Відеоблог:09.04.2019, 16:04
 
Останнє оновлення: 26.05.2020, 10:00
ГородянамЦ Н А ПЕкономіка та інвестиції Полтава туристична For the foreign visitorse-gov
Петиція Публічна інформація Документи Місто Міська влада Події міста Приймальня Всі розділи
Полтава

Офіційний сайт Полтавської міської ради
та виконавчого комітету

Полтава — перлина України,
її історична і духовна скарбниця —
місто, в якому хочеться жити.

«Знімай хутро назавжди!»: у Полтаві агітували проти використання хутряного одягу

25.02.2019, 11:22

Полтава долучилася до першої всеукраїнської антихутряної акції по боротьбі за права тварин. Її лозунг – «Знімай хутро назавжди!». Так, 24 лютого у ТРЦ «Київ» відбувся захід, учасники якого закликали мешканців міста відмовитися від хутряного одягу.

Організаторами акції у Полтаві стали БО Центр захисту живої природи «Юний європеєць» та «База донорів для собак і котів в Полтаві і Полтавській області». Депутат міської ради, керівник Центру захисту живої природи «Юний європеєць» Майя Матвеєва говорить: зазначена акція ставить перед собою три основні цілі:

– Ми закликаємо українців відмовитися від хутра. Маємо надію, що ця акція сприятиме зниженню попиту на натуральне хутро, адже кожна придбана шуба тягне за собою десятки та сотні смертей тварин. Окрім того, ми хочемо надихнути дизайнерів забути про цей «кровавий» матеріал. Станом на сьогодні 18 українських дизайнерів уже відмовились від створення одягу з натурального хутра. Також, однією із цілей акції є звернення до депутатів Верховної Ради України щодо заборони в Україні діяльності хутряних ферм. Відповідний законопроект був направлений до Верховної Ради 7 лютого.

Долучилися до акції вихованці школи «Юний європеєць», волонтери, небайдужі полтавці. Підтримують антихутряну ініціативу і представники міської влади:

– Ми розуміємо, що ця проблема актуальна і про неї треба говорити кожного дня. Бо коли тварин вирощують, щоби вбивати для виготовлення шкіряних та хутрових виробів – це не гуманно, – зауважила заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Людмила Бойченко. – За допомогою цієї акції, ми хочемо щоби люди звернули на цю проблему увагу та задумалися. Основна мета, щоби і полтавці, і українці загалом, підтримували європейські традиції використання штучних, а не натуральних виробів.

Депутат міської ради Олександр Глазов наголосив на важливості виховання в людях любові до навколишнього середовища. Говорить: тварини потребують нашого захисту:

– Мало хто з нас задумується над цією проблемою. А такі акції закликають людей бути гуманними, любити навколишнє середовище та берегти його. Зараз є чимало альтернатив хутряним виробам. Світова практика показує, що можна гарно одягатися не завдаючи шкоди природі. Вважаю, що ми маємо переймати таку практику.

У рамках акції вихованці школи «Юний європеєць» підготували костюмоване дійство під час якого розповідали про життя тварин та закликали гуманно ставитися до них та не вбивати. Волонтери з плакатами демонстрували своє ставлення до проблеми та закликали полтавців не носити одяг із натурального хутра.

За активну громадянську позицію, розвиток волонтерства, благодійництво, вагомий внесок у захист живої природи та охорону довікілля мистецькі колективи Міжнародної дитячої школи «Юний європеєць», та ТРЦ «Київ» були нагороджені Подяками управління у справах сім'ї, молоді та спорту Полтавського міськвиконкому.

Заходи в рамках першої всеукраїнської антихутряної акції по боротьбі за права тварин проходили в таких містах України як Київ, Дніпро, Одеса, Харків, Тернопіль, Запоріжжя, Житомир, Львів, Миколаїв.

Журналістам до відома

12.03.2020, 11:59.  Перелік заходів на 13. 03. 2020 Читати далі

11.03.2020, 14:08.  16. 00  — позачергове засідання виконкому щодо виконання протиепідемічних заходів затверджених Кабміном (Полтавська міська рада, к. 222) Більше інформації

10.03.2020, 13:31.  Перелік заходів на 11. 03. 2020 Докладніше

06.03.2020, 11:32.  Перелік заходів на 10. 03. 2020 Читати далі

Інша інформація

 

До вашого відома

Ви можете отримувати оперативну інформацію з сайту Полтавської міської ради за допомогою RSS-каналу.