Календар оновлень:

Документи:Сьогодні, 19:14
Події міста:Сьогодні, 17:03
Полтавцям до відома:Сьогодні, 11:27
Заяви прес-служби:12.03.2020, 11:59
Відеоблог:09.04.2019, 16:04
 
Останнє оновлення: 08.04.2020, 19:14
ГородянамЦ Н А ПЕкономіка та інвестиції Полтава туристична For the foreign visitorse-gov
Петиція Публічна інформація Документи Місто Міська влада Події міста Приймальня Всі розділи
Полтава

Офіційний сайт Полтавської міської ради
та виконавчого комітету

Полтава — перлина України,
її історична і духовна скарбниця —
місто, в якому хочеться жити.

Безкоштовний проїзд в громадському транспорті для учасників АТО

17.07.2014, 10:20

Питання пільгового перевезення в громадському транспорті учасників бойових дій на Сході обговорювалося сьогодні в приміщенні міської ради. Ініціатором розмови з перевізниками стала секретар міської ради Оксана Деркач, адже саме до неї з цією проблемою днями прийшов один з бійців, який через певні обставини мусив перебувати в Полтаві деякий час, не маючи при цьому коштів. Людина у формі, з пораненням не знайшла розуміння від кондуктора, який, не отримавши від пасажира ніяких документів, що засвідчували б приналежність останнього до будь-якої пільгової категорії, змушував платити за проїзд. Теоретично - це правильно, адже на маршрутах працює контроль, і кондуктор несе відповідальність за те, що в транспорті перебувають пасажири без квитка, які не належать до переліку тих осіб, які мають право на безкоштовний проїзд. Але ж сьогодні ми маємо підходити до таких питань не лише з позиції норм і правил, але з позиції людяності, переконана Оксана Антонівна:

- Сьогодні ми повинні зрозуміти почуття і стан тих людей, які беруть участь у військових діях у східних областях. Ми знаємо, що кондуктори і так нерідко бувають з пасажирами неввічливими. Ми не раз піднімали це питання. Але ж потрібно усвідомлювати, що зараз таким людям, як громадянин, що прийшов до мене на прийом, вкрай важко психологічно, і коли вони ще й натикаються на таку хвилю нерозуміння і грубощів, то це дійсно може «вибити їх з колії». Так, питання не врегульоване: на законодавчому рівні усі, хто беруть участь в АТО, вже мають право на безкоштовний проїзд в громадському транспорті, але вони не мають ніяких посвідчень або підтверджуючих документів. Але поки це питання вирішуватиметься, будь ласка, давайте не загострювати ситуацію! Проявіть розуміння ситуації, покажіть свою громадську позицію, поговоріть з кондукторами, щоб вони йшли назустріч таким людям, відносились із розумінням.

Саме момент «ідентифікації» справжніх учасників бойових дій обговорювався найгостріше: перевізники із розумінням поставилися до прохання, але переконані – під виглядом учасників бойових дій на Сході зараз почнуть їздити недобросовісні громадяни. Втім, такий стан речей важко змінити, допоки військоматами та іншими відповідальними службами не буде вирішене питання надання певних довідок чи посвідчень (чи хоча б списків, відповідно до яких такі посвідчення зможе розробити виконавчий комітет Полтавської МР). Це питання намагатимуться вирішити якомога швидше.

Журналістам до відома

12.03.2020, 11:59.  Перелік заходів на 13. 03. 2020 Докладніше

11.03.2020, 14:08.  16. 00  — позачергове засідання виконкому щодо виконання протиепідемічних заходів затверджених Кабміном (Полтавська міська рада, к. 222) Більше інформації

10.03.2020, 13:31.  Перелік заходів на 11. 03. 2020 Більше інформації

06.03.2020, 11:32.  Перелік заходів на 10. 03. 2020 Читати далі

Інша інформація

 

До вашого відома

Ви можете отримувати оперативну інформацію з сайту Полтавської міської ради за допомогою RSS-каналу.