Календар оновлень:

Події міста:11.08.2020, 15:27
Заяви прес-служби:11.08.2020, 13:34
Полтавцям до відома:11.08.2020, 11:03
Документи:11.08.2020, 10:46
Відеоблог:09.04.2019, 16:04
 
Останнє оновлення: 11.08.2020, 15:27
ГородянамЦ Н А ПЕкономіка та інвестиції Полтава туристична For the foreign visitorse-gov СЕД Megapolis
Петиція Публічна інформація Документи Місто Міська влада Події міста Приймальня Всі розділи
Полтава

Офіційний сайт Полтавської міської ради
та виконавчого комітету

Полтава — перлина України,
її історична і духовна скарбниця —
місто, в якому хочеться жити.

«Чи ще де в світі вміють так співати, чи ще де в світі вміють так кохать…»

24.09.2016, 14:31

24 вересня під патронатом Полтавського міського голови Олександра Мамая відбувся щорічний, традиційний парад «Полтава вишивана».

Близько 7 тисяч жителів міста приєдналися до відзначення цього дня великою та дружньою родиною. До речі, цьогорічний парад – ювілейний. Уже п'ятий рік поспіль Полтава до Дня міста «вбирається» у національний український одяг.

Почалося усе із особливого, духовного місця – Соборної площі. На Білій Альтанці міський голова Олександр Мамай урочисто виголосив відкриття параду. Представники міської влади, трудових колективів та громадських організацій, викладацький склад освітянської ниви, кращі пісенно-танцювальні колективи Полтави, школярі, студентство та просто бажаючі пройшли урочистою ходою до парку культури та відпочинку «Перемога».

У парку «Перемога» гордо демонстрували національне вбрання вищі навчальні заклади міста різних рівнів акредитації, представники світу прекрасного – мистецтва та культури, – лікарі, педагоги, колективи підприємств, установ та організації, маленькі й дорослі полтавці. Приєдналися до дійства і представники виконавчого комітету Полтавської міської ради.

Із особливим днем привітав зі сцени усіх присутніх очільник Полтави Олександр Мамай:

– Я надзвичайно радий вітати вас на святі, яке возвеличує один з найголовніших символів та оберегів нашого народу – вишиванку! Я пишаюся вашою свідомістю, небайдужістю до рідної культури і традицій! Ми отримали цей багатющий скарб нашого народу в спадок. Тож бережімо його! Від щирого серця бажаю вам сімейного затишку, благополуччя, міцного здоров'я! Нехай Господь оберігає ваші родини! Нехай збуваються мрії, реалізуються добрі плани! Нехай щасливими зростають наші діти! «Хай стелиться вам доля рушниками!» – кажуть в народі, бажаючи щасливої долі. Тож нехай ваш життєвий шлях буде сповнений любові, гарних вчинків та світлих помислів! Цінуйте життя, помічайте прекрасне, посміхайтесь! Миру нам та впевненості в завтрашньому дні!

Під час усіх масштабних заходів у місті вшановується пам'ять героїв, які відійшли у вічність, борючись за мир на нашій землі. Хвилиною мовчання учасники параду «Полтава вишивана» вшанували пам'ять полеглих воїнів АТО…


Полтавці мали змогу повернутись зі свята не лише з гарними враженнями, придбаними сувенірами, а й з унікальними подарунками, які були розіграні під час заходу.

Окрім того, у парку «Перемога» розгорнулося справжнє містечко майстрів, святкові виставки-ярмарки, майстер-класи народних умільців та багато-багато іншого!

Усіх, хто завітав на парад у вишиванці безкоштовно частували традиційними полтавськими галушками.

Арт-проект «Полтава вишивана» вкотре показав, що наше місто – місто справжніх патріотів! Полтава – духовна столиця України, рідна домівка, до якої завжди хочеться повертатись…

Журналістам до відома

11.08.2020, 13:34.  Перелік заходів на 12. 08. 2020 Подробиці

06.08.2020, 14:46.  07. 08. 2020, 10: 00 - засідання міської комісії з питань ТЕБ і НС (ПМР, к. 223) Подробиці

04.08.2020, 14:47.  05. 08. 2020, 10. 00 - засідання виконавчого комітету Полтавської міської ради (ПМР, к. 223) Докладніше

03.08.2020, 15:27.  Перелік заходів на 04. 08. 2020 Більше інформації

Інша інформація

 

До вашого відома

Ви можете отримувати оперативну інформацію з сайту Полтавської міської ради за допомогою RSS-каналу.

11.08.2020, 15:27