Календар оновлень:

Події міста:Сьогодні, 17:03
Полтавцям до відома:Сьогодні, 16:09
Заяви прес-служби:Сьогодні, 16:07
Документи:Сьогодні, 15:13
Відеоблог:09.04.2019, 16:04
 
Останнє оновлення: 28.02.2020, 17:03
ГородянамЦ Н А ПЕкономіка та інвестиції Полтава туристична For the foreign visitorse-gov
Петиція Публічна інформація Документи Місто Міська влада Події міста Приймальня Всі розділи
Полтава

Офіційний сайт Полтавської міської ради
та виконавчого комітету

Полтава — перлина України,
її історична і духовна скарбниця —
місто, в якому хочеться жити.

Уповноважений Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні відвідав Полтаву

28.02.2017, 14:05

Сьогодні, 28 лютого, очільник Полтави Олександр Мамай зустрівся з Уповноваженим Спеціальної моніторингової місії Організації безпеки та співробітництва в Європі в Україні Вінсентом Годбійоном. У зустрічі також взяла участь заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Ольга Борисенко.

Мета візиту Уповноваженого – поспілкуватися з керівництвом міста про економічну та політичну ситуації в Полтаві, дотримання прав людини, безпеку громадян.

Вінсент Годбійон зазначив, що Спеціальна Моніторингова Місія в Україні – це понад 700 спостерігачів з 44 країн, які працюють на території усієї країни:

– Наша функція – спостерігати за ситуацією в Україні. Робити регулярні звіти на основі власних спостережень та встановлених фактів. Це все, що стосується наслідків конфлікту на Сході для економіки країни в цілому.

Під час робочої зустрічі обговорили питання соціального захисту та підтримки населення, стан економічного розвитку міста, питання тарифів на житлово-комунальні послуги, оформлення населенням житлових субсидій.

Міський голова зазначив, що зростання тарифів найбільше «б'є» по гаманцям простих людей, пенсіонерів, молоді. У зв'язку з цим збільшується кількість полтавців, як оформлюють житлові субсидії.

Разом з тим, підкреслив очільник міста, що міською владою продовжують впроваджуватися заходи з підвищення енергоефективності, зокрема, у міських закладах освіти, медицини, культури, спорту.

– Розумне та ефективне використання енергетичних ресурсів для населення – це скорочення витрат на комунальні послуги, для країни в цілому – економія ресурсів, – зазначив Олександр Мамай.

Уповноважений Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні Вінсент Годбійон поцікавився і темою децентралізації влади. Олександр Мамай зауважив, що завдяки реформі децентрралізації більше повноважень отримали органи місцевого самоврядування, які є «ближчими» до людей, від так комунікація влади з громадою функціонує дієвіше.

Довідково: Спостерігачі Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ покликані сприяти зменшенню напруження, становленню миру, стабільності та безпеки. З метою сприяння діалогу на місцях місія взаємодіє з органами влади усіх рівнів, а також з громадянським суспільством, етнічними та релігійними групами та місцевими громадами. Місія збирає інформацію та готує регулярні звіти про ситуацію з безпекою, встановлює та повідомляє факти щодо конкретних інцидентів, включно з тими, що стосуються заявлених порушень основоположних принципів ОБСЄ (джерело – www.osce.org).

Журналістам до відома

Сьогодні, 16:07.  Перелік заходів на 01. 03. 2020 Більше інформації

27.02.2020, 12:48.  Перелік заходів на 28. 02. 2020 Докладніше

26.02.2020, 14:29.  Перелік заходів на 27. 02. 2020 Читати далі

25.02.2020, 14:44.  Перелік заходів на 26. 02. 2020 Докладніше

Інша інформація

 

До вашого відома

Ви можете отримувати оперативну інформацію з сайту Полтавської міської ради за допомогою RSS-каналу.