Календар оновлень:

Події міста:Сьогодні, 10:00
Полтавцям до відома:27.02.2020, 17:01
Документи:27.02.2020, 16:19
Заяви прес-служби:27.02.2020, 12:48
Відеоблог:09.04.2019, 16:04
 
Останнє оновлення: 28.02.2020, 10:00
ГородянамЦ Н А ПЕкономіка та інвестиції Полтава туристична For the foreign visitorse-gov
Петиція Публічна інформація Документи Місто Міська влада Події міста Приймальня Всі розділи
Полтава

Офіційний сайт Полтавської міської ради
та виконавчого комітету

Полтава — перлина України,
її історична і духовна скарбниця —
місто, в якому хочеться жити.

Форум «Rep.Res» – платформа для обговорення найцікавіших ініціатив розвитку студентського самоврядування

26.02.2019, 15:13

Питання захисту прав студентів, особистісного розвитку, наукової діяльності та волонтерства обговорювали представники студентського самоврядування Полтави під час форуму «Rep.Res».

26 лютого у Полтавському юридичному інституті відбувся форум студентського самоврядування «Rep.Res», участь в якому взяли близько 90 представників студентства вишів міста. Організатори заходу – Студентська рада міста Полтава за сприяння управління у справах сім’ї, молоді та спорту міськвиконкому.

Начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту Олена Бабенко зауважила, що зазначений захід – це продовження молодіжного форсайт-форуму, що проводився для студентів у грудні минулого року:

– Нині ми продовжуємо уже розпочату роботу. Студенти вийшли з ініціативою розробляти нові проекти, що стануть запорукою вирішення основних проблем студентства, – розповіла Олена Миколаївна. – Усі учасники форуму будуть розподілені на кілька робочих груп за різною тематикою, де будуть висловлювати свої ініціативи та пропонувати проекти. Родзинкою сьогоднішнього форуму є те, що ці групи будуть мінятися між собою. Таким чином кожна група попрацює по кожному з напрямів. А ідею, яку запропонує перша група презентуватиме уже четверта. Так ми зможемо прослідкувати наскільки змінюється думка в суспільстві від моменту виникнення ідеї до моменту її реалізації, наскількаи вона трансформується.

Серед основних напрямів, які обрані для обговорення – правовий, волонтерський, науковий та селф-менеджмент. Голова студентського самоврядування Полтавського юридичного інститут Ярослав Галєєв розповів – на форумі виступає у ролі спікера з питання захисту прав студентів:

– Моя секція – право. Темою обговорення у нас буде психологічний комфорт. Усі говорять про комфорт на роботі, в шкількому середовищі, проте всі забувають про студентів. Тому хочеться обговорити цю проблему. У освітньому законодавстві про психологічний комфорт не говориться, тому будемо досліджувати цю проблему. Думаю, можна розробити цікавий проект, як зробити навчання у закладі вищої освіти комфортнішим з точки зору психології.

Заходи, в яких студенти мають змогу проявити свої найсміливіші та найкреативніші ідеї, – запорука розвитку студентського самоврядування, – наголошує депутат міської ради Олександр Глазов:

– Від того, як працює студентське самоврядування, залежить наскільки якісно живуть і розвиваються студенти. Цей форум створений для того, щоби обговорити стан студентського самоврядуванні в місті та можливості для молоді: які вони є, які необхідні, – зауважив депутат. – У наступному місяці розпочнеться моніторинг виконання вищими навчальними закладами статті 40 Закону України «Про освіту», в якому розписано, що таке студентське самоврядування і як воно повинно працювати.

Олександр Глазов зауважив, що ідея студентського самоврядування повинна йти від самих студентів, а не бути нав’язана з боку адміністрації закладу. У цьому питанні має бути партнерство між самими учасниками студентського самоврядування, адміністрацією та викладачами вищого закладу.

Підтримує думку про важливість розвитку студентського самоврядування і студентський мер Полтави Сергій Шабельник:

– Те, що ми робимо – дуже важливо. Адже тільки від нас самих залежить, яким буде завтра студентського самоврядування зокрема. Якщо говорити в масштабах міста, то від молоді залежить, яким буде його майбутнє. І над ним потрібно працювати уже сьогодні розвиваючи себе, пропонуючи нові перспективні проекти, тощо.

Результатом форуму студентського самоврядування «Rep.Res» мають стати напрацьовані проекти, відповідно до зазначених напрямів.


Журналістам до відома

27.02.2020, 12:48.  Перелік заходів на 28. 02. 2020 Докладніше

26.02.2020, 14:29.  Перелік заходів на 27. 02. 2020 Докладніше

25.02.2020, 14:44.  Перелік заходів на 26. 02. 2020 Читати далі

24.02.2020, 14:25.  Перелік заходів на 25. 02. 2020 Більше інформації

Інша інформація

 

До вашого відома

Ви можете отримувати оперативну інформацію з сайту Полтавської міської ради за допомогою RSS-каналу.