ГородянамЦ Н А ПЕкономіка та інвестиції Полтава туристична For the foreign visitorse-gov
Петиція Публічна інформація Документи Місто Міська влада Події міста Приймальня Всі розділи

її історична і духовна скарбниця —
місто, в якому хочеться жити.

Доля матчу вирішувалася на останніх секундах

12.01.2009, 13:28

Матч, який відбувся минулої суботи у спортивному комплексі заводу медичного скла, новачки баскетбольної суперліги України БК «Полтава» вперше розпочинали не в ролі аутсайдерів (передостаннє місце). Хоча суперник був не з легких ( БК «Хімік» перебував у середині турнірної таблиці і до того ж учасник зони єврокубків), у полтавців було переконливе бажання ще далі відділитися від останнього місця. Щоправда, перша чверть складалася не на нашу користь. З самого початку гості повели в рахунку. І по перших хвилинах гри проходи полтавців не являли для них будь-яких загроз. Рахунок 2:15 в середині чверті - яскраве тому свідчення. Закінчилася вона з перевагою гостей у сім очок.

Друга чверть відзначилася вдалим стартом наших - чудовим проходом Сауліуса Казявічуса. Самовіддано полтавці грали на підборах, але тривалий час м'яч, як кажуть, «не йшов». Переломним став прохід новачка команди Івана Шкурупія, який приніс команді відразу три очки. Полтавці виходять уперед – 27:26. Перша половина гри завершується на їхню користь – 40:35.

У третій чверті розрив в тринадцять очей на користь полтавців багато хто сприйняв як заявку на перемогу. Однак, до кінця чверті він скоротився до рахунку 58:55 на нашу користь. Але найбільш драматичною виявилася остання чверть матчу. За чотири хвилини до кінця команди йшли очко в очко і стало ясно: переможе той, у кого не здадуть нерви і не підведе майстерність. За кілька секунд до завершення гри, коли полтавці програвали один м'яч, Рікі Клемонс, який завжди відзначався дальніми результативними кидками, не влучає у корзину. Натомість гості завершальну частину матчу зіграли більш зібрано. Не був вдалим за дві секунди до свистка і дальній кидок Сауліуса Казявічуса, який міг вирвати перемогу. В підсумку 74:76 на користь гостей. Найбільш результативними у господарів поля стали Рікі Клемонс, Юріца Жужа, Іван Шкурупій. Наступна гра 17 січня відбудеться також у Полтаві. Наші грають з БК «Донецьк».