Календар оновлень:

Документи:Сьогодні, 15:07
Події міста:Сьогодні, 14:13
Полтавцям до відома:Сьогодні, 10:15
Заяви прес-служби:30.07.2020, 15:49
Відеоблог:09.04.2019, 16:04
 
Останнє оновлення: 03.08.2020, 15:07
ГородянамЦ Н А ПЕкономіка та інвестиції Полтава туристична For the foreign visitorse-gov СЕД Megapolis
Петиція Публічна інформація Документи Місто Міська влада Події міста Приймальня Всі розділи
Полтава

Офіційний сайт Полтавської міської ради
та виконавчого комітету

Полтава — перлина України,
її історична і духовна скарбниця —
місто, в якому хочеться жити.

За останні дні значно збільшилася кількість переселенців з Донецької та Луганської областей

05.06.2014, 11:15

В приміщенні Полтавської міської ради відбулося засідання міського координаційного центру з питань надання допомоги переселенцям з Автономної Республіки Крим, м. Севастополя, Донецької та Луганської областей.

Як зазначила заступник міського голови Світлана Порохня, за офіційними даними за останні місяці до Полтави прибуло 17 сімей та 36 осіб з АР Крим. Із 17 сімей 2 родини повернулися до АРК, 1 - виїхала до м. Київ. На даний час потік людей з Криму припинився. Натомість за останні дні значно збільшилася кількість переселенців з Донецької та Луганської областей: станом на 4 червня 2014 року до виконкому Полтавської міської ради звернулося 4 сім'ї та 1 особа.

З метою ведення чіткого реєстру та обліку переселенців, всі структурні підрозділи в обов'язковому порядку повинні зобов'язати переселенців, які до них звертаються, зателефонувати в Обласний контактний центр та зареєструватися (тел.: 0 800 502 230).

На обласному рівні Полтавський обласний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді веде реєстр переселенців по області. У м. Полтаві даний реєстр веде Полтавський міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.

Про роботу, яка ведеться з переселенцями, проблемні питання та пропозиції щодо їх вирішення говорили представники тих підрозділів, до яких вже зверталися жителі інших областей - начальник управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Володимир Леонов, заступник голови ради з питань діяльності виконавчого органу, начальник управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Октябрської районної у м. Полтава ради Галина Арсененко, заступник голови ради з питань діяльності виконавчого органу, начальник управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Київської районної у м. Полтава ради Наталія Кобищан, заступник голови виконавчого комітету із соціально-економічних питань - начальник управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Ленінської районної у м. Полтава ради Андрій Каркач, в.о. заступника директора Полтавського міського центру зайнятості, начальник відділу активної підтримки безробітних Надія Бєльга, начальник Октябрського районного відділу у м. Полтава Управління державної міграційної служби України в Полтавській області Тетяна Носенко, начальник Київського районного відділу у м. Полтава Управління державної міграційної служби України в Полтавській області Алла Браїлко, начальник Ленінського районного відділу у м. Полтава Управління державної міграційної служби України в Полтавській області Наталія Яловега, заступник начальника Управління Пенсійного Фонду України Октябрського району у м. Полтаві Ірина Очеретяна, начальник Управління Пенсійного Фонду України Київського району у м. Полтаві Людмила Смотрицька, перший заступник начальника Управління Пенсійного Фонду України Ленінського району у м. Полтаві Наталія Дєдова, директор Полтавського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, секретар координаційного центру Ольга Буднікова, начальник управління у справах сім'ї, молоді та спорту Олена Ромас, заступник начальника управління освіти Ірина Гринь, начальник управління охоорони здоровя Сергій Котов та ін.

Серед проблемних питань, які окреслили – перш за все, надання переселенцям житла. На жаль, немає таких законодавчих норм, якими було б передбачено надання їм житла позачергово. Втім, є реєстр громадян, які готові надати таким людям місце проживання безоплатно. На сьогодні це усього 12 родин. Тому міським координаційним центром було вирішено розпочати активну інформаційну кампанію по розповсюдженню інформації з проханням до полтавців відгукнутися на цю проблему. Також буде проведена відповідна робота з метою надання житла на пільгових умовах з агентствами нерухомості, а також надання резервного житла, яке перебуває у комунальній власності або з інших джерел.

Серед інших питань – реєстрація (постійна або тимчасова) в Полтаві, переоформлення соціальних виплат та пенсій, працевлаштування. Ці питання наразі вирішуються оперативно.

Швидко реагують і на звернення щодо оформлення дітей до навчальних закладів та, відповідно, проходження медичного огляду. На сьогоднішній день діти з АР Крим влаштовані до 5-ти полтавських загальноосвітніх заклади (обиралися відповідно до побажань та заяв батьків) і, у зв`язку із початком літніх канікул, безкоштовно перебувають у пришкільних таборах (як діти з сімей, що опинилися в складних життєвих обставинах).

Днями до Полтави мають завітати 30 юних спортсменів з Донецька (15 чоловік) та Луганська (15 чоловік). ДЮСШ №4 надасть їм своє приміщення для продовження тренувань. Питання з розселенням дітей також вирішено – їх приймуть небайдужі полтавські сім`ї.

Підсумовуючи засідання та визначаючи завдання подальшої роботи, Світлана Порохня зазначила:

- Зробити усе, що можливо для тих, хто змушений залишати свої домівки і все, що їм рідне - це наш обов'язок не тільки як посадових осіб, але як людей, готових прийти на допомогу в тяжку хвилину!

Журналістам до відома

30.07.2020, 15:49.  Перелік заходів на 31. 07. 2020 Більше інформації

27.07.2020, 11:01.  28. 07. 2020, 09: 30 - презентація проєкту ОАЗА (WIZORIA Колос, Гоголя, 22) Подробиці

27.07.2020, 08:31.  27. 07. 2020, 13: 00 - засідання постійної постійної комісії з питань економічної політики, комунальної власності, бюджету, фінансів (ПМР, кім. 223) 27. 07. 2020, 14: 00 - засідання виконавчого комітету Полтавської міської ради (ПМР, к. 223) Більше інформації

23.07.2020, 14:45.  Перелік заходів на 24. 07. 2020 Більше інформації

Інша інформація

 

До вашого відома

Ви можете отримувати оперативну інформацію з сайту Полтавської міської ради за допомогою RSS-каналу.

03.08.2020, 14:13