Календар оновлень:

Події міста:14.12.2018, 18:15
Документи:14.12.2018, 17:09
Полтавцям до відома:14.12.2018, 15:11
Заяви прес-служби:14.12.2018, 09:10
Відеоблог:12.12.2018, 08:42
 
Останнє оновлення: 14.12.2018, 18:15
ГородянамЦ Н А ПІнвестиції Полтава туристична For the foreign visitorse-gov
Петиція Публічна інформація Документи Місто Міська влада Події міста Приймальня Всі розділи
Полтава

Офіційний сайт Полтавської міської ради
та виконавчого комітету

Полтава — перлина України,
її історична і духовна скарбниця —
місто, в якому хочеться жити.

Почеснi громадяни м.Полтави

←повернутися

  • Тацій Василь Якович. Нагороджений у 2001 році за особисті заслуги перед містом у розвитку самоврядування, багаторічну плідну науково-педагогічну діяльність, визначний внесок у теорію права та активну громадську роботу.
  • Кукоба Анатолій Тихонович. Нагороджений у 1999 році за вагомий внесок у розбудову засад місцевого самоврядування, особисті заслуги у розвитку інфраструктури міста та зважаючи на визнання полтавцями його плідної діяльності на благо територіальної громади.
  • Скрипніков Микола Сергійович. Нагороджений у 2001 році за особисті заслуги перед містом у розвитку самоврядування, багаторічну науково-педагогічну діяльність, внесок у реформування вищої школи, активну громадську роботу.
  • Данилко Андрій Михайлович. Нагороджений у 2007 році за творчу оригінальність, популяризацію полтавського самобутнього колориту та сприяння визнання Поотави на міжнародному рівні.
  • Онищенко Олександр Григорович. Нагороджений у 2001 році за особисті заслуги перед містом у розвитку самоврядування, багаторічну науково-педагогічну діяльність, внесок у реформування вищої школи, активну громадську роботу.
  • Попович Павло Романович. Льотчик-космонавт СРСР, двічі Герой Радянського Союзу. За заслуги в освоєнні космічного простору нагороджений золотою медаллю ім. Ціолковського, двома орденами Леніна, орденом Червоної Зірки.
  • Кучма Леонід Данилович. Нагороджений у 2004 році за видатні заслуги перед містом у ствердженні засад місцевого самоврядування та у соціальному розвитку міста, визнану полтавцями багаторічну політичну і громадську діяльність.
  • Пожечевський Віктор Олександрович. Заслужений працівник фізичної культури і спорту України, голова дирекції Полтавського відділення Національного олімпійського комітету України. За видатні особисті заслуги перед територіальною громадою міста Полтава
  • Виноградець Дмитро Миколойович. Нагороджений у 2009 році за видатні особисті заслуги перед територіальною громадою міста Полтави у розвитку фізичної культури і спорту
  • Павлов Микола Петрович. Нагороджений у 2009 році за видатні особисті заслуги перед територіальною громадою міста Полтава у розвитку фізичної культури і спорту, здобуття футбольним клубом "Ворскла" Кубку України з футболу

Фотогалерея