Петиція Публічна інформація Документи Місто Міська влада Події міста Приймальня Всі розділи

її історична і духовна скарбниця —
місто, в якому хочеться жити.

Спортивне життя міста

Новини спортивної галузі

02.04.2018 Відбувся чемпіонат України з баскетболу серед ветеранських чоловічих та жіночих команд

На базі факультету фізичного виховання Полтавського національного педагогічного університету 29-31 березня 2018 року відбувся справжній бій майстрів спорту, ветеранів спорту з баскетболу на чемпіонаті України серед ветеранських чоловічих та жіночих команд.

Така зустріч на баскетбольному майданчику мотивувала зібратися чоловіків старших за 50 років, та жінок старших за 35 років. Загалом, участь в змаганнях вщяли спортсмени з Київської, Житомирської, Донецької, Одеської, Дніпропетровської, Кіровоградської, Харківської, Полтавської областей.

Чоловіча команда виборола почесне четверте місце. А молода перспективна полтавська жіноча команда виборола ІІ місце на чемпіонаті.

Усі дівчата колись тренувалися на базі Комунального закладу «Полтавська спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву №2» та мають спортивні звання.

Згуртувалися вони майже два роки тому та вже брали участь у змаганнях всеукраїнського та міжнародного рівня. Серед них, капітан команди Ольга Волощук, Надія Малюга, Вікторія Донченко, Тетяна Бреславець, Тетяна Коба, Ольга Старіченко, Вікторія Кошляк,Світлана Разина, Олена Дмитрієва, Наталія Любочинська. Легіонери цієї команди – Світлана Разина та Олена Дмитрієва.

02.04.2018 Збірна команда Полтавської області взяла участь у чемпіонаті з плавання

Протягом минулого тижня збірна команда Полтавської області, вихованці Комунального закладу «Полтавської дитячо-юнацької спортивної школи № 3 з плавання», взяли участь у зимовому чемпіонаті України з плавання серед юнаків у місті Бровари.

За результатами змагань, КЗ «ПДЮСШ №3 з плавання» посіла загальне ІІ місце серед спортивних клубів та дитячо-юнацьких спортивних шкіл України та І місце у своїй підгрупі. Полтавські спортсмени спромоглися  вибороти золото, срібло та бронзу в різних стилях, серед 372 учасників чемпіонату України.

Управління у справах сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Полтавської міської ради вітає полтавських призерів Чемпіонату України з плавання серед юнаків, вихованців Комунального закладу «ПДЮСШ №3 з плавання. Зокрема, Марію Дьяченко, яка стала чемпіонкою з результатами:

І місце на дистанції 200м комплексне з результатом 2,30,51;

І місце на дистанції 100м на спині з результатом 1,10,42;

І місце  - 100м батерфляй – 1,08,00;

ІІ місце – 50м вільний стиль – 0,29,09;

ІІІ місце – 50м батерфляй – 0,30,76;

Також, Юрій Сулім виборов І місце на дистанції 200м. на спині з результатом 2,19,80.

Управління висловлює щиру подяку тренерам КЗ ПДЮСШ №3 з плавання, Зої Мороз, Олександрі Скляра, Ірині Кукальову, які підготували талановитих.

У Полтаві відбулися відкриті міські змагання з черлідингу

Нещодавно на базі факультету фізичного виховання Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка відбулися відкриті міські змагання з черлідингу. Захід відбувся за сприяння управління у справах сім'ї, молоді та спорту виконавчого комітету Полтавської міської ради, міської федерації з черлідингу та КЗ «Полтавська дитячо-юнацька спортивна школа №4»

Спортивне свято зібрало понад 400 учасників, серед яких були представники і сильної статі. Взагалі, черліденг жіночий вид спорту, але приємно було спостерігати за юними вправними силачами, які підтримували в стрибках своїх партнерок.

На змагання завітали команди черлідерів з різних міст України, зокрема, з Сум, Харкова, Дніпра, Камянського, Южного.

Тож, згідно протоколу змагань у розділах призові місця розподілилися наступним чином:

Вихованці Полтавської ДЮСШ№4 з тхеквондо кращі на Чемпіонаті області

У м. Полтава відбувся відкритий Чемпіонат Полтавської області з тхеквондо.  183 спортсмени у всіх вікових групах з міст Полтава, Харків, Кременчук, Київ, Суми змагались за нагороди. Для Полтавських тхеквондистів це були відбіркові змагання перед чемпіонатом України, який відбудеться у квітні цього року.

За результатами змагань буде сформовано збірну області для участі у Чемпіонаті України.

Кращими серед вихованців ДЮСШ №4 стали: Павло Гичак, Михайло Густодим, Олег Савченко,  Володимир Ярош –  тренер Юрій Шавиро; Ярослав Логвиненко,  Богдан Селезньов – тренер Богдан Зубрійчук;

Ярослав Кива – тренер Андрій Нечитайло;

Ігор Гаврилко – тренер Вікторія Терещенко.

- Наші учні могли вибороти значно більше перших місць. У фіналах вони поступились  сильними спортсменами з інших областей, – зазначив старший тренер відділення тхеквондо Полтавської ДЮСШ №4 Юрій Шавиро. – Цікаво, як буде сформовано збірну Полтавської області для участі у Чемпіонаті України в певних вагових,  де перше місце виборов спортсмен з Харкова або Сум, а друге наш вихованець.

Управління у справах сім`ї, молоді та спорту вітає вихованців та тренерів Полтавської ДЮСШ №4, які в загальному заліку вибороли перше командне місце.

Вихованці спортивних клубів та дитячо-юнацьких спортивних шкіл показали свою майстерність

25 листопада на легкоатлетичному манежі Комунального закладу «Полтавська дитячо-юнацька спортивна школа № 1» відбулися урочистості ІХ щорічного відкритого легкоатлетичного турніру на призи учасника Олімпійських ігор в Сеулі МСМК Володимира Очканя та чемпіона Світу серед ветеранів Олега Федорка. Захід відбувся за сприяння управління у справах сім'ї, молоді та спорту.

Змагання проводилися серед дорослих та юніорів, юнаків та дівчат 2000-2002 років народження. Турнір зібрав понад 150 учасників зі спортивних клубів та дитячо-юнацьких спортивних шкіл Кременчука, Полтави, Горішніх Плавнів та Харкова.

Спортсмени мали можливість показати свою майстерність на сучасних легкоатлетичних доріжках: біг на 60 та 1500 метрів, стрибки у довжину.

Переглянути список переможців можна тут.

Вихованка ДЮСШ №4 повернулась з нагородою

З 19 по 26 листопада в Індії проходив молодіжний чемпіонат Світу по боксу (Ю-18). Вихованка Комунального закладу «Полтавська дитячо-юнацька спортивна школа №4» Єлизавета Слюсар стала Бронзовою призеркою.

Вона є двохкратною чемпіонкою України 2017 року та Бронзовою призеркою чемпіонату Європи 2017 року у Болгарії. Сильного лідера та яскраву спортсменку Єлизавету Слюсар привів до висот міжнародної спортивної арени її тренер-викладач Андрій Єфімов.

Зараз спортсменка навчається на першому курсі Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка.

24.11.2017 Полтавка Марина Полапа стала другою в номінації Fit-model

Днями у Ризі (Латвія) відбувся перший в історії Кубок Європи з бодібілдингу в номінації IFBB Fit-model. У складі збірної України у змаганнях брала участь спортсменка з Полтави. Більше того — здобула срібні нагороди. Полтавка Марина Полапа стала другою в номінації Fit-model over 168 см.

До змагань Марину готував Заслужений тренер України Лернік Матосян.

Полтавські тхеквондисти на Чемпіонаті України ставлять рекорди

Чемпіонат України серед ДЮСШ та клубів з тхеквондо ВТФ проходив з 30 жовтня по 2 листопада в місті Вінниця. Поборотись за нагороди, на змагання прибули більше 750 спортсменів, які представляли 63 спортивні організації. Серед чисельних команд були і представники Полтавської Дитячо-юнацької спортивної  школи № 4.

Наші вихованці порадували хорошими поєдинками та, відповідно, призовими місцями. За результатами змагань серед представників Полтавської ДЮСШ  кращими тхеквондистами у своїх вагових категоріях стали:

Чемпіон України - Ігор Гаврилко.  Ігор не тільки виборов перше місце, а й встановив рекорд Чемпіонату України! Набрав 44 бали за 35 секунд, всі очки були зараховані з нанесенням ударів в шолом, з використанням складної техніки. Як результат бій завершився достроково в першому раунді.

Чемпіонка України - Катерина Ступак.  Вихованка Полтавської школи тхеквондо за рішенням суддівського корпус була відзначена як «КРАЩА СПОРТСМЕНКА ЧЕМПІОНАТУ УКРАЇНИ».

Срібні нагороди вибороли Єфименко Ростислав та Данило Луговець.

Бронзові нагороди завоювали: Ліна Когут, Назар Шостак, Литвин Олександр.

Готували призерів та чемпіонів змагань тренери Вікторія Терещенко, Віталій Ступак, Юрій Шавиро.

- Ми розраховували ще на декілька нагород, але жеребкування звело наших учнів з сильними учасниками з інших міст. У напружених поєдинках спортсмени з Полтави поступились з мінімальним рахунком майбутнім чемпіонам. Разом з тренерами будемо працювати над тактичними помилками. Впевнений, що вже наступного разу результати будуть ще кращі – говорить Юрій Шавиро, старший тренер відділення тхеквондо ВТФ Полтавської ДЮСШ № 4.

Участь наших спортсменів в Чемпіонаті України відбулась завдяки підтримці управління у справах сім`ї, молоді та спорту виконавчого комітету Полтавської міської ради.