Календар оновлень:

Документи:Сьогодні, 08:20
Події міста:Сьогодні, 08:06
Полтавцям до відома:02.04.2020, 12:53
Заяви прес-служби:12.03.2020, 11:59
Відеоблог:09.04.2019, 16:04
 
Останнє оновлення: 03.04.2020, 08:20
ГородянамЦ Н А ПЕкономіка та інвестиції Полтава туристична For the foreign visitorse-gov
Петиція Публічна інформація Документи Місто Міська влада Події міста Приймальня Всі розділи
Полтава

Офіційний сайт Полтавської міської ради
та виконавчого комітету

Полтава — перлина України,
її історична і духовна скарбниця —
місто, в якому хочеться жити.

ДО УВАГИ НАБУВАЧІВ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ У СФЕРІ ДЕРЖАВНОЇ РЕЄСТРАЦІЇ ЮРИДИЧНИХ ОСІБ ТА ФІЗИЧНИХ ОСІБ-ПІДПРИЄМЦІВ!

Фото з мережі Інтернет

Департамент з питань реєстрації інформує, що у зв'язку з проведенням заходів стосовно стабілізації епідемічної ситуації, спричиненої коронавірусом СОVID-19 тимчасово припинено прийняття документів державними реєстраторами юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців Департаменту з питань реєстрації особисто від заявників.

З 17.03.2020р. до 24.04.2020р. подати документи для державної реєстрації створення юридичної особи, державної реєстрації фізичної особи підприємцем, державної реєстрації змін до відомостей про фізичну особу-підприємця (крім державної реєстрації змін відомостей про прізвище, ім'я, по батькові або місцезнаходження фізичної особи – підприємця), державної реєстрації припинення підприємницької діяльності фізичної особи – підприємця можливо: ...

Сьогодні, 08:06

ПЕРЕЛІК адрес та житлових будинків, де буде проведено дезінфекцію приміщень завтра, 3 квітня 2020 року

З метою попередження розповсюдження захворюваності на гостру респіраторну інфекцію, спричинену коронавірусом COVID-19, працівники усіх дільниць Комунального підприємства «ЖЕО №2» разом з представниками Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Полтавській області продовжують ретельно дезінфікувати дороги, тротуари, паркові зони, дитячі майданчики та під’їзди багатоповерхових житлових будинків нашого міста спеціальними хлоровмісткими розчинами.

Відтак, завтра, 3 квітня, проводитимуть дезінфекцію під’їздів житлових багатоповерхових будинків за такими адресами:

1. вул. Героїв АТО, 118/2, корп.1 – 5 під’їздів

2. вул. Героїв АТО, 118/2, корп. 2 – 3 під’їзди

3. вул. Героїв АТО, 118/2, корп. 3 – 2 під’їзди

4. вул. Героїв АТО, 118/2, корп. 4 – 7 під’їздів

5. вул. Є. Коновальця, 6/1 – 4 під’їзди

6. б-р Ю. Побєдоносцева, 4, кор. 1 – 1 під’їзд

7. б-р Ю. Побєдоносцева, 4, кор. 2 – 2 під’їзди

8. б-р Ю. Побєдоносцева, 4, кор. 3 – 5 під’їздів

9. б-р Боровиковського, 3 – 2 під’їзди

10. вул. Колективна, 6 – 3 під’їзди...

02.04.2020, 16:28

Із засідання виконавчого комітету Полтавської міської ради

Сьогодні, 2 квітня, у режимі відеоконференції під головуванням секретаря міської ради Олександра Шамоти відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Полтавської міської ради.

Під час засідання членами виконкому було ухвалено ряд важливих для життєдіяльності міста питань. Зокрема, про внесення змін до рішення виконавчого комітету Полтавської міської ради від 16.03.2020 № 66 «Про тимчасове зупинення роботи об’єктів загального користування, розташованих у м. Полтаві, з метою попередження розповсюдження захворюваності на гостру респіраторну інфекцію, спричинену коронавірусом COVID-19» (зі змінами), про внесення змін до рішення виконавчого комітету Полтавської міської ради від 26.03.2020 № 92 «Про питання міського матеріального резерву», про передачу з міського матеріального резерву засобів захисту та обладнання для дезінфекції, про передачу продуктів харчування, про внесення змін до рішення виконавчого комітету Полтавської міської ради від 11.03.2020 № 63 «Про призупинення освітнього процесу у вищих та середніх спеціальних навчальних закладах, закладах загальної середньої, професійної (професійно-технічної), дошкільної та позашкільної освіти різних форм власності, що розташовані на території міста Полтава...

02.04.2020, 14:17

Із засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій

Сьогодні, 2 квітня, на задньому дворі будівлі виконавчого комітету Полтавської міської ради під головуванням секретаря міської ради Олександра Шамоти відбулося позачергове засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.

На порядку денному – 3 важливих для життєдіяльності міста та громади питання. Зокрема, про розгляд пропозицій щодо внесення змін до рішення виконавчого комітету Полтавської міської ради від 26 березня 2020 року № 92, про передачу з міського матеріального резерву засобів захисту та обладнання для дезінфекції та про продовження карантинних заходів.

Так, за словами заступника міського голови Івана Сватенка, планують збільшити матеріальний резерв, а саме засобів для дезінфекції – від 100 кг дезрозчину до 1 тисячі.

А також територіальні центри соціального захисту районних у місті Полтава рад додатково отримають по 1 тисячі респіраторів, маски – у кількості 500 штук та антисептичні засоби. Дані засоби будуть також використані для мобільних груп, які здійснюють перевірку та контроль за недопущенням порушень санітарних норм. Крім цього, додатково було придбано для міськрайонного Управління Державної служби надзвичайних ситуацій 10 кг дезінфікуючого розвину, а також 100 кг дезінфікуючих засобів для КП «ЖЕО № 2»...

02.04.2020, 10:31

Про роботу КО «Інститут розвитку міста» Полтавської міської ради у період карантину

У період карантину КО «Інститут розвитку міста» Полтавської міської ради працює в звичайному режимі, однак для запобігання поширенню коронавірусної інфекції, було перенесено проведення усіх масових заходів – тренінгів, семінарів, форуму тощо, а частина команди перейшла на дистанційну форму роботи.

Наразі ведеться робота над підготовкою до проведення ІІ Форуму Інтегрованого розвитку міст, культурно-урбаністичного фестивалю «Майстерня міста 2020».

Крім цього, продовжується пошук грантових можливостей для розвитку міста – наприклад, наразі шукаємо місто-партнер з ЄС для подачі заявки на конкурс від Європейської Комісії «Партнерство для стійких міст», а також готуємо концепцію заявки. Було подано 5 проєктів на конкурс Державного фонду регіонального розвитку.

Розпочали роботу зі збору даних для моніторингу реалізації проєктів Концепції інтегрованого розвитку міста «Полтава 2030». Займаємося вивченням проєкту маркетингової стратегії міста, напрацьовуємо зміни до проєкту стратегії та можливі заходи з її реалізації. Ведеться робота над проєктом «Зупинка»...

01.04.2020, 08:57

Перелік вулиць та будинків, де буде здійснюватися дезінфекція, завтра, 1 квітня 2020 року

Аби уникнути розповсюдження вірусної інфекції COVID-19, працівники усіх дільниць КП «ЖЕО №2» завтра, 1 квітня, проводитимуть дезінфекцію під’їздів житлових багатоповерхових будинків за такими адресами:

Дільниця 1:

1. Вул. Станіславського, 4-а – 3 під'їзди

2. Вул. 23 Вересня, 7 – 6 під'їздів

3. Вул. І. Мазепи, 47/11 – 1 під'їзд

4. Вул. Боровиковського, 5 (1,2 черга) – 5 під'їздів

5. Вул. Г. Сталінграду, 17/24 к.1 – 2 під'їзди

6. Вул. Г. Сталінграду 17/24 к. 2 – 2 під'їзди

7. Вул. Г. Сталінграду 17/24 к. 3 – 2 під'їзди

8. Вул. Г. Сталінграду, 11 – 6 під'їздів

9. Вул. І. Мазепи, 5 – 6 під'їздів...

31.03.2020, 16:07

У Полтаві проводять планові ремонти парків

Наразі чергові роботи тривають у парку імені Котляревського. Через заміщення ґрунту, покриття площі у парку стало нерівним. Зараз там тривають ремонтні роботи. Нині плитку з нерівної поверхні знімають, потім із бетону та грандвідсіву планують зробити своєрідну «подушку». Далі поверхню вирівняють та покладуть ту ж плитку, що покривала раніше. Надалі це допоможе запобігти утворенню ям та калюж у парку.

Планові ремонтні роботи у парку імені Котляревського вже закінчуються, подібні реконструкції вже зроблені у деяких парках та скверах міста, а саме: у парку на садибі Панаса Мирного та у парку на вулиці Петра Юрченка.

31.03.2020, 15:50

У Полтаві активно впроваджують дезінфекцію під’їздів та вулиць

Відучора місцеві комунальники та працівники ДСНС розпочали дезінфекцію під’їздів багатоквартирних житлових будинків та тротуарів у Полтаві. Такі посилені заходи протидії коронавірусу передбачені рішенням міської комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Спецрозчином обробляють вхідні двері, внутрішні частини під’їзду, до яких найчастіше торкаються люди: сходові майданчики, ліфти, поручні тощо. Якщо у будинку немає ліфту, санітарній обробці піддаватимуть нижні поверхи та перила. Також дезінфікуються і лавочки біля будинків, дитячі майданчики.

Засіб, яким проводять дезінфекцію під’їздів, хлоровмісний «НЬЮ ТАБ актив», має широкий спектр антимікробної дії та призначений для знищення чималої кількості інфекцій та вірусів...

31.03.2020, 13:43

Музеї Полтави продовжують роботу у дистанційному доступі

У зв'язку із низкою заходів, пов'язаних з запобіганням випадків захворюваності на гостру респіраторну інфекцію, протидії поширенню короновірусу COVID-19 та з метою організації змістовного дозвілля в умовах самоізоляції пропонуємо відвідати комунальні музеї міста Полтави дистанційно.

Для цього Вам знадобляться наступні інформаційні ресурси:

31.03.2020, 10:33

У Полтаві відсьогодні почали дезінфікувати під’їзди

У Полтаві активно працюють над недопущенням розповсюдження коронавірусу. Уже відсьогодні за рішенням міської комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій у місті почали дезінфекцію під'їздів житлових багатоквартирних будинків.

За словами заступника міського голови Олексія Чепурка, у першу чергу дезінфікуючим розчином будуть обробляти у будинках ті під"їзди, у яких люди знаходяться на самоізоляції:

- Зокрема, ми будемо обробляти лавочку, яка розташована біля під'їзду, також вхідні двері, як ззовні, так і зсередини, перила першого та другого поверхів. Оброблятимуть й ті місця, де максимально торкаються люди – це кнопка виклику ліфта і усі кнопки всередині ліфта. Представники ОСББ, наразі повинні звернутися до виконавчого комітету Полтавської міської ради з офіційним листом. Відповідно до якого, на кожне ОСББ ми будемо видавати по 30 флаконів дезінфікуючої речовини. Що стосується будинків, які обслуговує КП «ЖЕО №2», то обробляти ці під'їзди будуть працівники ЖЕО разом з представниками Державної служби надзвичайних ситуацій...

30.03.2020, 17:39

Із засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій

Сьогодні, 30 березня, на задньому дворі будівлі виконавчого комітету Полтавської міської ради відбулося позачергове засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, яке провів її голова – секретар міської ради Олександр Шамота.

На порядок денний було винесено 2 важливих для життєдіяльності міста та громади питання. Зокрема, про передачу з міського матеріального резерву засобів захисту та обладнання для дезінфекції та питання щодо проведення знезаражуючих та дезінфекційних заходів у під'їздах багатоквартирних будинків.

Так, за словами заступника міського голови з юридичних питань Івана Сватенка, планують передати КП «ЖЕО № 2» 50 механічних оприскувачів для здійснення дезінфекції, а також респіратори для працівників, які будуть здійснювати ці роботи...

30.03.2020, 14:46

Продовжуємо знайомити полтавців з учасниками конкурсу краси і талантів «Пара–BEST»

Карантин – це час, коли треба працювати ще наполегливіше! У цьому переконані учасники конкурсу краси і талантів «Пара–BEST» серед студентів коледжів та технікумів, які мріють показати свої таланти полтавцям! І хоча карантин продовжено, і день проведення конкурсу буде змінено, студенти не відпочивають сидячи вдома. Хлопці і дівчата працюють, щоб переконати всіх, що полтавська молодь творча, талановита, цілеспрямована та життєдайна!

Ми ж продовжуємо знайомити полтавського глядача з конкурсантами. П'ята пара учасників конкурсу краси і талантів «Пара–BEST» - це студенти Полтавського юридичного коледжу Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого – Денис Гриневич та Софія Аманова.

Софія – дуже весела та позитивна! Завжди посміхається, дарує позитив та обожнює жартувати! Любить танці та спорт. Ніколи не сидить на місці і прагне до чогось нового. Соня дуже справедлива і саме через цю рису, обрала таку відповідальну майбутню професію – юрист. У майбутньому бачить себе суддею. Вона розуміє, що її професія вимагає від неї наполегливості у навчанні, гарних знань і всебічного розвитку. Тож, багато часу приділяє навчанню, саморозвитку, вивченню англійської. Відповідально ставиться до громадських доручень і бере активну участь у студентському самоврядуванні та є Головою сектору по роботі з абітурієнтами. А ось у вільний час полюбляє активно відпочивати з родиною та друзями...

30.03.2020, 13:11Важливі телефони

Відділ оперативного реагування15-80, 56-29-71
56-48-38, 56-31-79
Управління звернень громадян52-25-26
Прес-служба56-44-56, 56-38-59
Соціальний захист населення52-27-83

Код міста: 0532, міжнародний код: +38 (0532).

Телефонний довідник міськвиконкому

Полтавцям до відома

02.04.2020, 12:53.  Полтавське бюро правової допомоги інформує!

01.04.2020, 16:36.  Вийшов електронний випуск щомісячної юридично-просвітницької газети «Правовий вісник»

01.04.2020, 12:10.  ДО УВАГИ НАБУВАЧІВ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ У СФЕРІ ДЕРЖАВНОЇ РЕЄСТРАЦІЇ ЮРИДИЧНИХ ОСІБ ТА ФІЗИЧНИХ ОСІБ-ПІДПРИЄМЦІВ!

31.03.2020, 09:59.  Департамент економіки і інвестицій інформує

Інша інформація для городян

Журналістам до відома

12.03.2020, 11:59.  Перелік заходів на 13. 03. 2020 Читати далі

11.03.2020, 14:08.  16. 00  — позачергове засідання виконкому щодо виконання протиепідемічних заходів затверджених Кабміном (Полтавська міська рада, к. 222) Докладніше

10.03.2020, 13:31.  Перелік заходів на 11. 03. 2020 Читати далі

06.03.2020, 11:32.  Перелік заходів на 10. 03. 2020 Більше інформації

Інші матеріали для журналістів

Документи для обговорення

26.03.2020, 14:19.  Доопрацьований проєкт детального плану території на перетині вул. Героїв АТО та вул. Нікітченка

 dp_plan_2_260320.zip, 10 Мб

11.02.2020, 15:44.  Проєкт детального плану території на перетині вул. Героїв АТО та вул. Нікітченка

 pr_plan__3_11022020.zip, 9 Мб

11.02.2020, 15:42.  Проєкт детального плану території, обмеженої проєктною вулицею №1, вулицями Навроцького, Раїси Кириченко, Європейською, Героїв АТО

 pr_plan__2_11022020.zip, 3 Мб

04.02.2020, 15:38.  Проєкт детального плану території, обмеженої бульв. Боровиковського, пров. Колективним, вул. Станіславського та бульв. Щепотьєва

 pr_plan__1_11022020.zip, 9 Мб

23.10.2019, 11:16.  ЗАЯВА про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки Детального плану території кварталу, обмеженого вулицями Енергетичною та Ковалівською у Затуринському промвузлі

 DPT_zayava_2.zip, 171 Кб

23.10.2019, 11:13.  ЗАЯВА про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки Детального плану території по вул. Старокотелевській в м. Полтава

 DPT_zayava_1.zip, 169 Кб

24.09.2019, 11:48.  Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проекту містобудівної документації «Детальний план території кварталу обмеженого вулицями Панянка, Степовика, Верховинця та провулком Степовика»

 DPT_zayava_1.zip, 169 Кб

30.08.2019, 15:02.  ЗАЯВА про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проекту «Детальний план території на перетині вул. Героїв АТО та вул. Нікітченка в м. Полтава»

 DPT_zayava.zip, 30 Мб

07.05.2019, 13:04.  Детальний план території, обмеженої вулицями Половка, Яблуневою та Лазурною_доопрацьовано

 DPT_Polovka_070519.zip, 6 Мб

21.03.2019, 13:51.  Детальний план територій по вул. Великотирнівській у. Полтава

 DPT_210319.zip, 11 Мб

Інші документи для обговорення